ПП "Кекляк"

Кекляк
Вулиця Трускавецька

Інформація

 

Ми працюємо на ринку уже більш як 7 років. Впродовж цього часу ми виконали сотні різноманітних проектів та здобули широке коло задоволених клієнтів.

 

Зокрема ми виконуємо:

 

·        косметичні ремонти;

·        ремонти окремих приміщень;

·        капітальні ремонти;

·        елітні ремонти;

·        ремонти «під ключ».

·        Фасадні роботи »пінопластом та мін ватою»

·        Ми якісно, швидко та професійно ремонтуємо як квартири, приватні будинки, так і різноманітні комерційні приміщення (магазини, ресторани, кафе, готелі, клініки, склади тощо).

·        У нас працюють спеціалісти з кожної необхідної сфери (маляр, штукатур, сантехнік, електрик, плиточник тощо), які добре знають усі найсучасніші технології та вміють їх втілювати на практиці.

·        Ми використовуємо лише якісні матеріали та прискіпливо контролюємо кожен етап виконання робіт. Саме так ми можемо добитись максимальної якості та гарантувати клієнтам, що їхній ремонт послужить не один рік!

·        Замовляючи ремонтні роботи у нас, можете не сумніватись, що з найменшою кількістю клопотів та турбот, ви отримаєте саме те, що хотіли в найкоротший термін!

·        В нашій команді працюють тільки професіонали з багаторічним досвідом роботи у різних напрямах будівельних робіт (фасадні роботи, штукатурка, побілка, прокладання електропроводки тощо).

·        Однією з найважливіших переваг, за яку нас цінують клієнти, є гнучкий графік роботи. Ми підлаштовуємось під ваші плани та потреби і намагаємось працювати так, щоб ремонт приносив вам якомога менше клопотів.

·        На об’єкті працює достатня кількість майстрів так, щоб роботи виконувались максимально швидко.

·        Зовнішнє утеплення будинку допомагає не тільки зберегти тепло , але ще й захистити стіни від впливу природного середовища . Зсув так званої « точки роси» до зовнішнього краю стіни – найкращий спосіб боротьби з вогкістю і вічним ворогом холодних стін грибком. А оскільки при виконанні робіт з теплоізоляції будь шви і тріщини в стінах ретельно закладаються , захисний шар додатково слугує ще й звукоізолятором . До речі , теплоізоляція не дивлячись на свою назву , не залишається без діла і влітку – у спеку вона не дає приміщенню перегріватися і дарує приємну прохолоду. Ну і, нарешті , досить важливий і естетичний аспект зовнішнього утеплення : на завершення робіт фасад піддається об штукатурюванню або фарбування , що надає будівлі новий охайний вигляд. У деяких випадках – найчастіше при розміщенні квартири у торці будинку – фахівці рекомендують провести також внутрішнє утеплення . Воно дозволяє ще ефективніше боротися з втратами тепла в квартирі. Додатково утеплюються також балкони і лоджії.

·        У новобудовах питання енергозбереження вирішуються ще на стадії будівництва – в них по проекту передбачені сучасні системи опалення і захисний шар теплоізоляції. Але безліч висоток пострадянського спадщини вимагають підвищеної уваги в даному питанні. Завдання вирішувана, причому досить швидко і легко технологічно. Головним завданням зовнішнього утеплення будівель пінопластом є збереження тепла , а також захист стін від впливу інших кліматичних чинників. Найефективніший спосіб боротьби з грибком і вогкістю це зміщення « точки роси» до зовнішнього краю стіни. Додатковою перевагою утеплення пінопластом зовні є звукоізоляція , так як в процесі утеплення будь шви і тріщини закладаються . Однак , користь теплоізоляції полягає не тільки в збереженні тепла , але також забезпечує збереження прохолоди в літній сезон. Ще одним значним плюсом є можливість додання естетики фасаду будівлі , т. к. пінопласт піддається обштукатурюванню і фарбуванні , що дозволить створити унікальний зовнішній вигляд. Утеплення пінопластом зовні – надійний спосіб зробити житло менш уразливим до температури.

·        Наша компанія швидко , якісно і за всіма правилами технологічного процесу виконає утеплення фасадів квартир , а також будинки , лоджії і балкони. Ми використовуємо в роботі тільки сертифіковані , пройшли перевірку на токсичність , пожежостійкі матеріали. Перед початком робіт наші фахівці обов’язково оцінюють стан фасаду будівлі , а також підбирають відповідні матеріали.

·        Всі наші відносини оформлюються документально:

·        1-й етап - це складання кошторису, у якому описуються всі плановані види робіт, обсяги, матеріали, що використовуються 2-й етап - узгодження кошторису із замовником. 3-й етап - укладання договору, у якому в обов'язковому порядку описуються всі права та обов'язки сторін. Кошторис є частиною договору. У вигляді додатків можуть бути оформлені графік виконання робіт, графік фінансування, графік поставки матеріалів і т.д. Всі зміни, що виникли в процесі робіт, описуються в додатковій угоді, яка завіряється обома сторонами

·        4-й етап - виконання комплексу ремонтно-будівельних робіт.

·         5-й етап - підписання Акту про приймання- здачу виконаних робіт.

 

Відгуки

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Кикляк  Утеплення фасадів  Утеплення підлоги  Утеплення  Фасадні роботи  Утеплення пінопластом  Утеплення будинку  Оздоблення фасадів  Утеплення фасадів будинків  Ремонт фасадів  Облицювання фасадів  Реконструкція фасадів  Оздоблення  Утеплення  Утеплення балконів  Утеплення будинків  Утеплення будинків мінватою  Утеплення будинків пінопластом  Утеплення будинку  Утеплення будинку зсередини  Утеплення будинку мінватою  Утеплення будинку пінопластом  Утеплення будинку ціна  Утеплення дерев'яного будинку  Утеплення мінватою  Утеплення мінеральною ватою  Утеплення мансарди  Утеплення мансарди мінватою  Утеплення підлоги  Утеплення підлоги пінопластом  Утеплення пінопластом  Утеплення пінопластом ціна  Утеплення стін  Утеплення стін зсередини  Утеплення стін мінватою  Утеплення стін пінопластом  Утеплення стін пінопластом ціна  Утеплення стелі  Утеплення стелі мінватою  Утеплення фасадів  Утеплення фасадів мінватою  Утеплення фасадів мінеральною ватою  Утеплення фасадів пінопластом  Утеплення фасадів ціна  Утеплення фасадів ціни  Утеплення фасаду  Утеплення фасаду мінватою  Утеплення фасаду пінопластом  Утеплення фасаду пінопластом ціна  Утеплення фасаду ціна  Утеплення фундаменту  Утеплювач  Фасад будинків  Фасад будинку  Фасади будинків  Фасади будинків з пінопласту  Фасади будинку  Фасади приватних будинків  Ціни на фасадні роботи  Як утеплити будинок  Як утеплити горище  Як утеплити підлогу  Як утеплити стелю 
Показати більше