Дрогобицький навчальний центр автомобільної справи

Дрогобицький навчальний центр автомобільної справи
Відгуків (7)
вулиця Сагайдачного, 22
(4 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт07:30 - 17:00Без перерви
Сб07:30 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ З ПОЧАТКОМ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ТА ЗАПРОШУЄМО ВСІХ НА НАВЧАННЯ!!!!  Залишилось  декілька  місць  у групі  категорії "В" поспішіт!!!!!! детальна  інформація  додатково  за  номером 0737984698

 

 

Автомобіль вже впевнено стає не розкішшю, а необхідністю. Тому й хочуть придбати його все більше людей. Адже так зручно самому вирішувати куди, коли і з ким поїхати. А головне, окрім купленої автівки, отримати водійські і права і навчитись справді професійно керувати автомобілем.

    Пройшовши навчання в автошколі, учні отримають максимальну безпеку свого життя. Практичне навчання їзди у новій автошколі допоможе випускникам в майбутньому добре орієнтуватися в інтенсивному транспортному потоці в місті, впевнено відчувати себе на засніженій і слизькій зимовій дорозі, навчитися виходити із складних дорожніх ситуацій. вати транспортом.

Наші переваги:

 • зовсім нова школа, де з нагоди відкриття перші шість майбутніх учнів пройдуть навчання безкоштовно. Щасливими володарями сертифікатів на безкоштовне навчання стали:
 • Сюсько Петро Петрович, Ковальчук Галина Іллівна, Ковальчук Наталія Юріївна,
 • Стегняк Світлана Романівна (категорія «В»);
 • Красуляк Володимир Степанович, Мицак Микола Михайлович (категорія «С»);
 • навчально-матеріальна база навчального центру автомобільної справи (автошколи) відповідає європейським стандартам;
 • класи обладнані згідно вимог до закладів, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, в яких проводять теоретичні заняття висококваліфіковані викладачі;
 • кваліфіковані викладачі зі стажем роботи;
 • нові класи євро зразка;
 • нові та технічно справні авто;
 • видаємо посвідчення водія категорій: «А1» «А» «В» «С» «С1»;
 • зручне розташування школи (неподалік автостанції №2)

Необхідні документи для вступників від 18 років:

 • копія паспорту;
 • ідентифікаційний код;
 • медична довідка;
 • 3 фото 3,5*4,5;
 • засвідчення придатності до керування транспортним засобом.


 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Коля Мицак: (Перехожий)
Сподобалось
Я ввійшов в пятірку щасливчиків які отримали сертифікат навчатися безкоштовно в автошколі. Дякую, що дали таку можливість навчатися. Велике спасибі директору і адміністрації.

Відповісти:

Коля Мицак,
Коля Мицак, 
Марія Лепак: (Користувач)
Сподобалось
Я дуже задоволена, що обрала саме цю школу. Місце розташування зручне й інструктора хороші. Дякую вам!

Відповісти:

Марія Лепак,
Марія Лепак, 
Marusa Zybrucka: (Користувач)
Сподобалось
Хочу подякувати автошколі і керівництву за можливість навчатися у Вашому закладі. Навчання було надане на вищому рівні, автомобілі для їзди всі нові.  Особливо хочу подякувати Мирону Семеновичу за те що Він з розумінням ставиться до новачків за кермом і доступно навчає. Я дуже задоволена що попала саме до цього закладу навчатися водіння!

Відповісти:

Marusa Zybrucka,
Marusa Zybrucka, 
Ira Bun: (Користувач)
Сподобалось
Закінчили з подругою  навчання в автошколі дуже задоволенні, отримали багато знань.Хотіли подякувати колективові за приємне ставлення і відповідальність до своєіі роботи.За терпіння.Дякуємо!!!

Відповісти:

Ira Bun,
Ira Bun, 

Ira Bun,  Бажаємо  також  вам  зеленого  світла  та безпечного  керуваня   вашим  авто.
майже 2 місяці тому

Відповісти:

Наталя Ковальчук: (Перехожий)
Сподобалось
Хочу висловити подяку автошколі та керівництву за таку можливість,як безкоштовне навчання в автошколі.Я була одна з щасливої пятірки,яким надавалася така можливість,дуже цьому рада. Бажаю автошколі процвітання і зеленого світла і успіхів у подальшій роботі

Відповісти:

Наталя Ковальчук,
Наталя Ковальчук, 
Світлана Стегняк: (Перехожий)
Сподобалось
Я взяла участь і стала щасливим володарем сертифікату на безкоштовне навчання!!! Хочеться подякувати Керівнику автошколи та всім організаторам акції. Вам бажаємо процвітання і натхнення в подальших справах.

Відповісти:

Світлана Стегняк,
Світлана Стегняк, 

Світлана Стегняк,  Дякуємо
майже 2 місяці тому

Відповісти:

Misha Kovalchuk: (Перехожий)
Сподобалось
моя дружина одна з тих щасливчиків які отримали сертифікати навчатися безкоштовно.я думаю що автошкола й надалі буде радувати своїх курсантів приємними подіями.Велике спасибі директору і адміністрації.

Відповісти:

Misha Kovalchuk,
Misha Kovalchuk, 
Автошколи   Водійські школи   Водійські курси   Автошкола   Курси водіїв   Навчання водінню   Отримати права водія   Здати на права   Fdnjirjkf  Fdnjirjkf борислав  Fdnjirjkf стебник  Fdnjirjkf трускавець  Інструктор з водіння  Інструктор з водіння борислав  Інструктор з водіння стебник  Інструктор з водіння трускавець  Автошкола  Автошкола борислав  Автошкола стебник  Автошкола трускавець  Автошколи  Автошколи борислав  Автошколи стебник  Автошколи трускавець  Водійські курси  Водійські курси борислав  Водійські курси стебник  Водійські курси трускавець  Курси  Курси борислав  Курси водіїв  Курси водіїв борислав  Курси водіїв категорії b  Курси водіїв категорії c  Курси водіїв стебник  Курси водіїв трускавець  Курси водіння  Курси водіння борислав  Курси водіння стебник  Курси водіння трускавець  Курси стебник  Курси трускавець  Приватні уроки водіння  Приватні уроки водіння борислав  Приватні уроки водіння стебник  Приватні уроки водіння трускавець  Уроки водіння  Уроки водіння борислав  Уроки водіння стебник  Уроки водіння трускавець  Школа водіння  Школа водіння борислав  Школа водіння стебник  Школа водіння трускавець 
Показати більше