Строгуш

Строгуш
Вулиця Стрийська, 104
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація


Запрошуємо Вас відвідати склад покрівельних матеріалів понад 150м²  Eurobud у Дрогобичі.

·        Діє гнучка система знижок
·        Доставка до замовника
 
ПЕРЕЛІК НАШОЇ ПРОДУКЦІЇ

Пінопласт

Євробуд 15 Silver
Євробуд 25 Eko
Євробуд 25 Silver
Євробуд 25 Gold
Євробуд 25 Platinum
Добрий пінопласт ПСБ-С-25
ПСБ-С-25 Ceresit
Євробуд 35 Eko
Євробуд 35 Silver
Євробуд 35 Gold
Добрий пінопласт ПСБ-С-35
Євробуд 50 Gold
Добрий пінопласт ПСБ-С-50

Аксесуари для утеплення

Склосітка штукатурна армувальна
Дюбеля
Кутники алюмінієві перфоровані з сіткою
Алюмінієві цокольні планки
Клеї та штукатурка POLIMIN
Клеї Krautherm 

 
Металочерепиця

Елементи даху (вказані на картинці)

 1.     Скат — поверхня даху, що розташована під нахилом, безпосередньо на яку монтується покрівельний матеріал.
 
2.     Коньок — верхнє горизонтальне ребро даху, яке утворюється внаслідок пересікання двох покрівельних скатів. Для додаткового захисту від опадів і естетичного вигляду тут встановлюється коньковий елемент.
 
3.     Фронтон— бокова частина покрівельного ската. В цьому місці покрівля підлягає значним вітровим навантаженням. Для захисту країв покрівельного материалу від вітру і підпокрівельного простору від вологи на фронтах кріпятся вітрові планки.
 
4.     Карниз — нижня частина покрівлі, що розташована над спорудою. Служить захистом поверхні стіни від дощової води. При цьому покрівельний матеріал в цих місцях сам потребує додаткового захисту від негоди. З цією метою тут встановлюється надринвова (карнизна) планка.
 
5.     Жолоб — внутрішній кут (впадина), що утворюється перетином двох покрівельних скатів. Одне з самих вразливих місць скатної покрівлі. Потребує підвищеної уваги при монтажі: установки додаткової гідроізоляції і додаткових комплектуючих елементів – жолобів.
 
6.      Сніговий бар’єр — конструкція, що встановлюється на скатах покрівлі і запобігає лавиноподібному сходженню снігу з даху. Бувають різні типи снігозатримувань, наприклад з металічного профілю чи короноподібні. Снігобар’єри – це обов’язковий елемент, що встановлюється на дах покритий металочерепицею чи профнастилом.
 
7.     Пристінна планка — ділянка покрівлі, на якій вона примикає до з стіни чи труби. Так як і жолоб пристінна планка потребує встановлення додаткової гідроізоляції відповідних комплектуючих елементів - пристінних.

Перелік аксесуарів для покрівлі нашого виробництва

 1. коньок кутовий - верхнє ребро даху, застосовується для дахів з профнастилу і запобігає попаданню вологи між листи покрівельного матеріалу.
 
 2. вітрова верхня планка – захищає покрівлю від інтенсивних поривів вітру і запобігає зриванню листів покрівельного матеріалу. 

3. вітрова нижня планка – декоративна планка, яка кріпиться під верхньою вітровою планкою і надає покрівлі завершеного вигляду.

 4. надринвова планка – кріпиться на карнизі під покрівельний матеріал і служить для потрапляння конденсату в ринву.
 
 5. підринвова планка - декоративна планка, яка кріпиться під надринвовою планкою і надає даху естетичного завершеного вигляду.
 
 6. пристінна планка – застосовується у випадку примикання дахового ската до стіни.
 
 7. жолоб великий і жолоб малий – кріпиться на лінії перетину двох скатів, які утворюють внутрішній кут нахилу. Застосовується для естетичного і надійного оформлення стику двох скатів.
 
8. снігозатримувач – даховий елемент, який служить для поступового сходження снігу з даху. Такого типу снігозатримувач (короноподібний) кріпиться на металочерепицю.
  
9. ущільнювач конька - при монтажі покрівлі ущільнювальні стрічки використовують під коньком і на стиках у дахів шатрової форми.
  
10. фарба в балонах (400 мл) якщо під час монтажу полімерний шар покриття металочерепиці або профнастилу був пошкоджений, то подряпини легко зафарбувати фарбою такого ж кольору.
   
11. гідробар’єр Strotex – пропускна мікроперферована гідроізоляційна підпокрівельна плівка. Це трьохшаровий матеріал, на якій є плетена армувальна сітка із поліпропіленових волокон, яка з обох сторін ламінована поліетиленовою плівкою. Армувальна сітка забезпечує високу міцність плівки, а двостороннє ламінування створює дуже хороші ізоляційні характеристики.
 
12. Мембрана Strotex1300 – це супердифузійний трьохшаровий , поліпропіленовий матеріал, який складається з двох зовнішніх шарів, що забезпечують міцність та стійкість до ультрафіолету, а також внутрішнього функціонального шару, який забезпечує гідроізоляційну та паропропускну функцію.
  
13. самонарізи Koelner (250шт.) використовуються для монтажу покрівельних матеріалів, покриті спеціальною фарбою, яка не лише надає естетичного вигляду, але і захищає головку самонаріза від корозії. Дана фарба має хороший зовнішній вигляд, тривалий термін служби і захищена від розтріскування і відколупування. Для герметичності покрівельного фарбованого самонаріза в його шайбу встановлена гумова прокладка, яка досить тривалий час втримує форму, не розтріскується при перепадах температур і значно краще прилягає , навіть якщо самонаріз був вкручений під кутом. До того ж гумова прокладка пом’якшує тиск і навантаження на покрівельний матеріал.
 
Водостічна система BRYZA (ПВХ)
Металопрофіль різних типів
 
Мінвата Ізовер
 
Про компанію
 
Компанія «Євробуд» працює на ринку України як виробник пінопласту з 2004 року. Сьогодні ми є одним із лідерів з виробництва пінополістерольних плит в Україні під власною торговельною маркою Eurobud та іншими брендами.
Нам довіряютьвиготовлення пінопласту партнери зі світовим ім’ям. «Євробуд» виробляє пінопласт під брендами BauGut – для мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр», а також Ceresit – для всесвітньо відомого виробника будматеріалів.
Наша продукція допомагає зберегти тепло в десятках тисяч домівок на території всієї України. З її використанням утеплено більше 20 млн м2 домівок нашої країни.
У 2008 роцікомпанія «Євробуд» відкрила два бізнес-напрями – з виробництва металочерепиці й профнастила. Наразі наші клієнти використовують більше 1 млн м2 вироблених з нашої продукції дахів, фасадів, огорож та парканів.
 
СКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ПРОДАВЦЮ ЩО ВИ ЗНАЙШЛИ ЙОГО
НА САЙТІ МІЙ ДОВІДНИК

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Профнастил   Металочерепиця   Покрівельні матеріали   Утеплення   Покрівля   Матеріали для облаштування покрівель   Матеріали для покрівлі   Металочерепиця   Черепиця   Утеплення пінопластом   Утеплення будинку   Ghjayfcnbk  Алюмінієві профілі  Алюмінієва цокольна планка  Будівельні суміші  Вітрова верхня планка  Вітрова нижня планка  Виготовлення пінопласту  Виробники пінопласту  Виробництво пінопласту  Гідробар’єр strotex  Дах з металочерепиці  Дюбель  Дюбеля  Екструдований пінопласт  Екструдований пінополістирол  Жолоб  Жолоб великий  Жолоб малий  Забори з профнастилу  Карниз  Клеї krautherm klebem?rtel  Клеї та штукатурка polimin  Клей для пінопласту  Коньок  Коньок даху  Коньок кутовий  Купити мінвату  Купити металопрофіль  Купити металочерепицю  Купити пінопласт  Кутник алюмінієвий  Мінвата  Мінвата пресована  Мембрана  Металлопрофиль  Метало черепиця  Металопрофіль  Металопрофіль для даху  Металочерепица  Металочерепиця  Металочерепиця купити  Минвата  Минвата изовер  Минвата роквул  Минвата технониколь  Надринвова планка  Огорожі з профнастилу  Огорожа з металопрофілю  Огорожа з профнастилу  Підринвова планка  Пінопласт для підлоги  Пінопласт для утеплення  Пінопласт екструдований  Пінопласт екструдований ціна  Пінопласт купити  Пінопласт на підлогу  Пінопласт ферозіт  Пінополістирол  Пінополістирол екструдований  Пінополістирол купити  Паркан з профнастилу  Пинопласт  Покрівельні матеріали  Покрівля  Покрівля даху  Покрівля даху металочерепицею  Полімерпіщана черепиця  Пристінна планка  Профнастіл  Профнастил  Сітка фасадна  Сітка штукатурна  Саморізи  Скат  Склосітка штукатурна армувальна  Сніговий бар’єр  Утеплення підлоги пінопластом  Ущільнювач  Фасадні штукатурки  Фасадна сітка  Фронтон  Черепиця полімер піщана  Штукатурки 
Показати більше